Zmiany nie są widoczne od razu

Pośród licznych miejscowości w kraju, miasto Kraków wyróżnia się nie jedynie w obszarze kultury i rozrywki, ale również na licznych odmiennych obszarach. Zaczyna być miastem otwartym do życia. Przekształcenia, które stały się udziałem miasta w ostatnich latach dają poczucie, że miasto naprawdę idzie w górę.
Dobre zmiany w Grodzie Kraka.
Co godnego pochwały stworzono w ciągu niedawnego czasu? Wielość napraw i inwestycji jest spora. Niezwykle pomogły w tym aspekcie finane EU, z których Kraków niemało czerpie. Szybkie akcje w zakresie zdobywania dofinansowania sprawiły, że małopolska uzupełniła się o nowe drogi, nowoczesne pojazdy w taborze trasportu miejskiego, oraz ciekawe obiekty użyteczności publicznej.
Liczne innowacje są niewidoczne dla standardowego obywatela. Nie oznacza to mimo wszystko, że nie funkcjonują. Zwykle ignorujemy nie związane z nami fakty. Typowemu mieszkańcowi Krakowa zdaje się, że w regionie zbyt mało się dzieje. Tymczasem Kraków zmienia się w każdym obszarze. Innowacje w zakresie gospodarki śmieciami, tworzeniu i modernizacji siatki kanalizacyjnej, budowa filtrów akustycznych to tylko część zmian, jakie pomagają nam lepiej i bardziej komfortowo funkcjonować. Miasto rozwija się też pod kątem opcji konferencyjnych. Wartość Krakowa idzie w górę dzięki takim inwestycjom jak: centrum konferencyjne ICE czy rewitalizacja Huty. Te nowości zachęcają turystów do przyjazdu.
Podejmowane dzięki radnym plany nie dotyczą tylko samego centrum Krakowa, ale też są połączone z całym województwem . Z tej przyczyny zamiast użalać się tylko zobaczyć innowacje w które obrodził Kraków.
Następne miesiące – jeśli uda się zachowania tempa innowacji – pozwolą Krakowowi stać się prawdziwą metropolia.
przyszłość Krakowa