Lodówka turystyczna allegro

Małe lodówki kempingowe to wspaniałego wyjście dla osób lubiących długie górskie wycieczki.Chłodziarki turystyczne co więcej bajecznie spisują się na wycieczkach, piknikach czy w podróżach.
mini lodówki turystyczne allegro Na skutek pierwszorzędnemu systemowi schładzania oraz wbudowanemu transformatorowi można stosować ich dodatkowo w samochodzie, podpinając do gniazdka zapalniczki. Przenośna lodówka gwarantuje chłodzenie do 20 stopni niżej temperatury sąsiedztwa.Lodówki z wbudowaną funkcją podgrzewania zapewniają podgrzewanie do 65 stopni Celsjusza. Na rynku dostępne są chłodziarki o pojemności 15 litrów, 16 litrów, 18 litrów, 24 litrów, 32 litrów oraz największe 45litrowe. Lodówka turystyczna allegro
Nie przymierzając wszelkie chłodziarki czynne w sprzedaży dostarczone zostały w system bazujący na płytkach termoprzewodzących, a sam system schłodzenia bazuje na nadmuchu powietrza do wnętrza lodówki z wspomagającą cyrkulacją zwiększającą efektywność działania. Waga chłodziarek w zależności od ich pojemności waha się od 5 do prawie 10 kilogramów. Nowe urządzenia posiadają 2letnią gwarancję dystrybutora.