allegro lodówki turystyczne

Małe lodówki kempingowe to doskonałe wyjście dla osób lubiących długie górskie wyprawy.Lodówki turystyczne dodatkowo fajnie spisują się na wycieczkach, majówkach czy w podróżach.
mini lodówki turystyczne allegro Dzięki pierwszorzędnemu systemowi schładzania oraz wbudowanemu transformatorowi można używać ich także w wozie, podpinając do gniazdka zapalniczki. Przenośna lodówka gwarantuje chłodzenie do 20 stopni niżej temperatury otoczenia.Chłodziarki z wbudowaną funkcją podgrzewania umożliwiają podgrzewanie do 65 stopni Celsjusza. Na rynku przystępne są chłodziarki o pojemności 15 litrów, 16 litrów, 18 litrów, 24 litrów, 32 litrów oraz największe 45litrowe. Lodówka turystyczna allegro
Bez mała wszelkie chłodziarki czynne w sprzedaży zaopatrzone zostały w system oparty na płytkach termoprzewodzących, a sam system schłodzenia bazuje na nadmuchu powietrza do wnętrza lodówki z uzupełniającą cyrkulacją zwiększającą efektywność działania. Waga chłodziarek w zależności od ich pojemności waha się od 5 do prawie 10 kilogramów. Nowe urządzenia posiadają 2letnią gwarancję dystrybutora.